HOKEJ: Unia Oświęcim – GKS Katowice 28.10.2018

Kibice Unii na mecz z GKS-em Katowice wybrali się przemarszem w około 150 osób. Mobilizacja przyniosła zamierzony efekt i w młynie pojawiła się 250-osobowa grupa kibiców. Unia tego dnia mogła liczyć na wsparcie kibiców Hejnału Kęty, Igloopolu i Ruchu Chorzów. W trakcie 3 tercji miejscowi Ultras zaprezentowali sporych rozmiarów sektorówkę, którą podświetlili przez kilkadziesiąt stroboskopów.

Kibice Unii Oświęcim:

Mecze z GieKSą zawsze wywołują większą mobilizacje. Nie inaczej było tym razem. Mobilizacje przeprowadzamy głównie we własnych szeregach. Na mecz udajemy się przemarszem w około 150 osób. Nie zabrakło pirotechniki która rozświetliła okolice lodowiska w ten pochmurny dzień.

Po szybkim wejściu na lodowisko, ruszamy z dopingiem przed pierwszym gwizdkiem. Hokeistów dopingujemy w ponad 250 osób w tym wsparcie przyjaciół – 10 osób z Hejnału, 30 z Igloopolu z flagą oraz 40 chłopaków z Ruchu. Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Cały mecz prowadzimy bardzo dobry doping.

W trzeciej tercji na sektorze pojawia się sektorówka pod którą odpalamy kilkadziesiąt stroboskopów.

Hokeiści walczyli ale ostatecznie przegrali spotkanie z wyżej notowanym rywalem. We wtorek o godzinie 18:00 WSZYSCY BEZ WYJĄTKÓW spotykamy się na meczu z Tychami! Do zobaczenia!