Cracovia – Wisła Kraków 13.12.2017 (LIVE)

Witamy na fotorelacji live z meczu Cracovia – Wisła Kraków. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa aby być na bieżąco.

Z powodów technicznych nie mogliśmy prowadzić fotorelacji z drugiej połowy spotkania, już jutro pojawią się obszerne galerie z Derbowego pojedynku.

21:48 – Przerwany mecz w Krakowie, niedługo pojawią się zdjęcia.

21:16 – Koniec pierwszej połowy, do przerwy Wisła prowadzi 2:0. Wracamy za 15 minut.

21:05 – Opravcy odpalili również pirotechnikę.

21:03 – Druga oprawa gospodarzy.

21:01 – Na meczu nie brakuje wzajemnych „uprzejmości”.

20:59 – „15 lat minęło niczym 60 sekund”

20:55 – Młyn gospodarzy.

20:50 – „Kraków jest nasz” w wykonaniu Wiślaków.

20:40 – Oprawa Cracovii na 13 grudnia.

20:30 – „Żyć możemy tylko dzięki temu za co bylibyśmy w stanie umrzeć”

20:28 – Opravcy zadymili podczas wyjścia piłkarzy na murawę.

20:20 – Zapowiada się oprawa z dużą ilością pirotechniki. „Żyć możemy tylko dzięki temu za co bylibyśmy w stanie umrzeć”

20:15 – 15 minut do meczu.

20:10 – Wiślaków wspierać dzisiaj będzie solidna ekipa Ruchu Chorzów i łódzkiego Widzewa. Goście w stronę gospodarzy: „Nic nie znaczycie, w Krakowie nic nie znaczycie”.

20:05 – Za 25 minut zaczynamy Derby Krakowa, gospodarze szykują się już na pierwszy gwizdek sędziego.

19:55 – Wiślacy powoli zajmują miejsca na sektorze gości.