Chrobry Głogów – ŁKS Łódź 20.07.2018

Mecz Chrobrego Głogów z ŁKS-em Łódź przyciągnął na stadion 1496 kibiców. Tego dnia gospodarzy wspierało 57 kibiców Stilonu, oraz 19 układowiczów z Unii Leszno. W drugiej połowie nie zabrakło również akcentów ultras, gospodarze odświeżyli stare flagi na kijach, następnie w górę poszły balony w barwach głogowskiego klubu.

Przez ograniczenie biletowe na sektorze gości mogło zasiąść jedynie 170 fanatyków ŁKS-u. Pomimo tego sporo osób zdecydowało się na wycieczkę pod bramy stadionu, łącznie w Głogowie pojawiło się 230 osób, w tym 24 kibiców Kolejorza i 4 osoby z Zawiszy Bydgoszcz.

Relacja kibiców Chrobrego Głogów:
W piątkowy wieczór zainaugurowaliśmy nowy sezon ligowy. Już na starcie wypadło nam ciekawe spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym. Mecz stracił nieco na atrakcyjności z powodu biletowych ograniczeń dla gości, ale w dalszym ciągu było to jedno z ciekawszych wydarzeń przy WS3 w sezonie 18/19. Zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego kilkukrotnie próbowano przyspieszyć głogowsko-łódzką rywalizację, ale ostatecznie nie doszło do niczego wartego uwagi. Mecz rozpoczął się więc kopnięciem piłki od środka boiska.

W młynie melduje się ok. 400-450 osób, zdecydowana większość w pomarańczowych koszulkach, co dało miły dla oka efekt. Razem z nami 57 kibiców Stilonu Gorzów z flagą oraz 19 układowiczów z Unii Leszno. Wszystkim dziękujemy za wsparcie!

W drugiej połowie ultrasi odświeżają transparenty na dwóch kijach, które miały dłuższy rozbrat z sektorem. Mimo solidnego dopingu, na boisku lepsi byli goście, odnosząc cenne wyjazdowe zwycięstwo.

Mimo, że mecz nie zakończył się remisem, w grę wchodziła dogrywka. Ostatecznie nie zagrano dodatkowych 30 minut i rywalizacja zakończyła się wraz z ostatnim gwizdkiem na boisku. Przed nami kolejne, ważne cele – 28 lipca kierunek Tychy, 4 sierpnia domowy mecz z Sandecją! TYLKO CHROBRY!

Relacja kibiców ŁKS-u:

Nas wczoraj Głogowie 230 osób (w tym 24 Lech i 4 Zawisza). Ze względu na małą liczbę wejściówek (tylko 170 sztuk) spora grupa oglądała mecz zza siatki na parkingu.