AZS Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń 21.10.2017

W przerwie meczu gospodarze wysypali się murawę i podbiegli pod sektor gości, aby porozmawiać z bliska. „Bliższym” rozmowom zapobiegła policja. Po meczu 22 osoby zostały ukarane mandatami, 5 kibiców zostało zatrzymanych z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, a jeden z kibiców zjechał na dołek z oskarżeniem naruszenia nietykalności mundurowego.

Za naruszenie ładu i porządku prawnego 22 osoby zostały ukarane mandatami. Cztery osoby w wieku 21-29 zostały zatrzymane w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Policjanci nadal analizują zgromadzone materiały, ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz ewentualny udział kolejnych osób w sprawie. – informują lokalne media.

AZS Podlasie – Orlęta Radzyń 21.10.2017

Podlasie na murawie

Posted by Lubelska Scena on Montag, 23. Oktober 2017

Cały mecz na trybunach odbywał się w napiętej atmosferze, gospodarze wywiesili transparent skierowany do przyjezdnych: „Wschodnia Horda was nie chciała, to się Jaga zlitowała”. Do Białej Podlaski przyjechało około 100 kibiców Orląt Radzyń, wszyscy mieli okolicznościowe, zielone koszulki. Sektor gości tego dnia przyozdabiały 2 flagi.

Relacja Orląt Radzyń:

Na wyjazd do Białej jedziemy autokarami i autami. Na stadionie szczelnie wypełniamy klatkę stawiając się w niej w 127 osób w tym gościnnie auto FhZG. Mecz pełen bluzgów, ubrani jesteśmy w okazjonalne koszulki, wywieszamy dwie flagi. W przerwie meczu gospodarze robią dziwną pokazówkę i wybiegają na murawę. Zanim na dobre wydostajemy się z klatki, oni robią cofkę na swoje sektory, a we wszystko mieszają się niebiescy. Na trasie w obie strony z dyskoteką.