Wymiana zdań na A1 5 sierpnia 2017

Kibice Stalówki dzisiaj rozgrywają swój wyjazdowy mecz w Stargardzie. Podczas postoju na jednej ze stacji na autostradzie A1 (niedaleko Kutna) przekorny los chciał, aby autokary Torcidy, które ruszyły z rana w kierunku Gdańska pojawiły się na tej samej stacji. Doszło do wymiany zdań, którą kończy policja.

Nieoficjalna relacja:
Autokary Górnika zostały zatrzymane przez policję, 4 auta Torcidy atakuje Stalówka w około 100 osób. Padła propozycja na mniejsze liczby, ale obie ekipy nie dochodzą do porozumienia i Stalówka atakuje w większej liczbie. Auta Górnika odjeżdżają na pobliską stację, dojeżdżają autokary Górnika i wysypują się na Stalówkę. Dochodzi do starcia banda na bandę (dostaliśmy info o liczbach 100×100). Kibice Stalówki są zmuszeni do wycofania przez policję, psy zaczynają strzelać. Pech chciał, że jedna osoba z Górnika została postrzelona w szyję i zabiera ją helikopter.

Aktualizacja 13:00
Kibice Górnika są trzepani i spisywani, auta odjechały. Prawdopodobnie grupa zostanie zawrócona, mnóstwo rannych po szalonej strzelaninie ze strony milicji. Nie wiadomo co się dzieje z kibicami Stalówki, ale pewnie podobnie.

Powyżej zdjęcie Kibica Górnika, który został postrzelony w szyję przez policję. Zdjęcie nadesłał kibic Górnika. Chłopak został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Wracaj do zdrowia!

ZIWPJB

Aktualizacja 13:25
Sektor gości w Gdańsku będzie dzisiaj pusty. Kibice Górnika wracają do Zabrza.

Aktualizacja 15:20
Dodaliśmy galerię z A1.