W weekend pojawi się nowa zgoda 29 września 2017

Na forum Kibiców Lecha Poznań pojawiła się informacja odnośnie nowej zgody, która ma być przybita już w ten weekend. Jak wiecie, kibice Lecha mobilizują się na mecz Warty Poznań z ŁKS-em Łódź, by wspierać Łodzian na tym wyjeździe. W szeregach „Rodowitych” zainteresowanie wyjazdem było tak wielkie, że zabrakło biletów, a w związku z tym została przeprowadzona selekcja. Na wyjazd będą mogli pojechać tylko te osoby, które jeździły na wyjazdy.

Informacja z forum hejlech.pl:

Pierwsza sprawa to temat zgody z ŁKSem. Od 8 lat łączy nas układ chuligański który powstał z powodu narzucenia przech Ruch z Widzewm nowych metod zwalczania wroga czyli atakowanie w dwie ekipy jedną i co za tym idzie w przewadze liczebnej.Pewnie kibice R&W powiedzą że od tego są zgody,tak jest to racja ale co innego mecz i awantura na stadionie i jego okolicy a co innego zasadzka na trasie.Pewnie niektórzy z Was i zapewne Ci co najwiecej piszą w necie nie wiedza o co chodzi-zasadzka???? Hmmm…Z tego powodu że w Cracovie jest inny klimat,w Gdyni były problemy kadrowe przez milicję a Ostrowiec daleko i z tego powodu że ŁKS ma dobrą bandę i tych samych wrogów co my i że do łodzi jest rzut beretem powstał układ.Kiedyś mieliśmy w latach 80tych zgodę z ŁKSem i nigdy nie było między sobą dużego ciśnienia,może z wyjątkiem 2008 roku ale zeszło.Co niektórzy z Was robią hałas jakby poszło info, że ma być sztama z co najmniej Pogonią lub Śląskiem. Spokojnie mamy głowy na karku,nikt nigdy nie zrobi numeru wiślackiego i nie zerwie swoich zgód dla ekipy, z którą dwa miesiące wcześniej wyzywamy sie od cweli i poprzez kopy w płot próby dostania się do siebie.O tym, że układ ma się przerodzić w zgodę zostały poinformowne nasze zgody,(do Gdyni oficjalnie udała sie nasza delegacja na rozmowy) i żadna z nich nie wyraziła sprzeciwu. Triada jest od 20 lat i będzie dalej, nikt nie ma zamiaru w Poznaniu tego zmieniać,i mamy się dobrze.

Dla wiadomości tych którym tak ŁKS nie pasuje (pewnie nie wiecie jak czegoś nie pisza w necie), wspierali Oni(ŁKS) nas w dalekich wyjazdach krajowych i zagranicznych i nadstawiali swoje mordeczki gdzie część z Was w tym czasie w domu w kapciach przy piwku oglądało w tv na wspólnej.Nieraz na Lecha jadącego na wyjazd czekały trzy ekipy a nawet i cztery żeby utrzec nam nosa i wtedy byli z nami Rodowici Łodzianie więc choćby za to należy im sie SZACUNEK! Przez te lata dużo osób ze srodowiska naszego jak i ŁKSu sie poznało i te lata zaowocowały tym, że w ten weekend bedzie zgoda. Więc przestancie narzekać i ubliżać w necie, nikt tym nieprzychylnym nie każe ich kochać od razu i nosić barwy biało czerwono białe, tylko uszanujcie te decyzje.Odnośnie jeszcze Widzewa do tych starszych narzekaczy, że kiedyś musieli sie wąchać z Widzewem a teraz z ŁKSem. Z Widzewem nie mielismy żadnego ukladu i nigdy nie wspieraliśmy się na żadnych meczach czy awanturach, obowiązywał TYLKO PAKT O NIE AGRESJI, ktory wyszedł sam z siebie i z którego wcale nie bylismy zadowoleni ani my ani RTS ale los tak chciał. Nie ma już go od 10 lat.