Tysiące zeszytów od ełkaesiaków dla najmłodszych 7 września 2017

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego kibice Łódzkiego Klubu Sportowego podobnie jak w latach ubiegłym przeprowadzili lub przeprowadzą w najbliższych dniach na wielu łódzkich osiedlach oraz w kilku Fan Club-ach akcję rozdawania zeszytów dla najmłodszych.

Kibiców ze specjalnie przygotowanymi zeszytami, na których nie mogło zabraknąć emblematu ŁKS oraz terminarzu spotkań piłkarzy ŁKS-u w trwającej rundzie jesiennej można było spotkań w placówkach oświatowych na terenie: Starego Polesia, Kozin, Karolewa, Żubardzia, Żabieńca, Śródmieścia, Retkinii, Kuraka, Rokicia, Rudy, Dąbrowy, Teofilowa, Limanki, Bałut, Złotna i Osiedla Kopernika.

Na prezent w postaci zeszytu mogli liczyć również młodzi mieszkańcy takich miast jak: Uniejów, Poddębice, Pabianice, Włocławek, Piotrków Trybunalski oraz Aleksandrów i Konstantynów Łódzki, w których rozdysponowano dużą ilość upominków.

Łącznie w ręce dzieci uczęszczających do szkół podstawowych oraz gimnazjów trafiło równo dziesięć tysięcy biało-czerwono-białych zeszytów, a wkrótce będzie ich jeszcze więcej ponieważ już zlecono produkcję kolejnych!

Najmłodsi nie kryli swojej wielkiej radości z powodu otrzymania drobnego prezentu i zapewniali nas, że będą im one służyć podczas zajęć lekcyjnych.

Akcja została w całości sfinansowana z środków zebranych podczas akcji „ŁKS TO MY!”, a jej organizatorem było Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego.

źródło: lksfans.pl