Trójkolorowa Wigilia 2017 17 grudnia 2017

Relacja Włocłavii:

W życiu trzeba stawiać sobie wyzwania i tak też zrobiliśmy. Dlatego postanowiliśmy wzorem naszych braci z Łodzi zorganizować „Trójkolorową Wigilię” dla małych mieszkańców Naszego miasta, w którą zaangażował się również zarząd Włocłavii. Podobnie jak przy okazji Trójkolorowego Mikołaja, tak i teraz fundusze zbieraliśmy poprzez licytację na którą trafiło prawie 100 fantów. Pierwszy raz wyszliśmy z naszą akcją „w miasto” informując media o naszej akcji i szukając wsparcia we włocławskich firmach. Jak na pierwszy raz możemy być zadowoleni z efektów, jedne firmy przekazywały na licytację bony na swoje usługi, inne zapewniły catering,itp.

Wieczorem 15 grudnia 20017r. odbył się wielki finał „Trójkolorowej Wigilii” w którym wzięło udział ponad 80 dzieci. Nie zabrakło na niej oczywiście zawodników Włocłavii których reprezentowali Maciej Kasiński, Piotr Gląba i Piotr Charzewski. Sala konferencyjna na stadionie OSiR-u z każdą minutą wypełniała się i gdy już wszyscy dotarli rozpoczęliśmy bożonarodzeniowe spotkanie. Po krótkich przemówieniach przedstawiciela kibiców, trenera i członka zarządu Mirosława Kasińskiego przyszła pora na modlitwę odprawioną przez Ojca Jordana. Wspólny posiłek umilały nam piękne kolędy w wykonaniu Tosi Ratajczyk. Jednak największym zainteresowaniem cieszył się oczywiście Święty Mikołaj, który rozdawał prezenty grzecznym dzieciom. Oprócz owoców i słodyczy w paczkach nie mogło zabraknąć oczywiście kibicowskich akcentów w postaci smyczek, czapek i szalików.

Uśmiech na twarzach dzieci i miłe słowa od opiekunów pozwalają nam twierdzić, że „Trójkolorowa Wigilia” była strzałem w dziesiątkę. Mamy nadzieję, że wigilia z kibolami stanie się tradycją i z roku na rok będzie rosnąć w siłę i trójkolorowa rodzina będzie się powiększać. Na koniec pragniemy podziękować wszystkim kibicom którzy przyczynili się do zorganizowania Trójkolorowej Wigilii, a także : – Salon Fryzjerski „She & He”, – StyLove Paznokcie Justyna Dankowska, – Restauracja „Tapas3/4′,-Hurtownia „Lech-Pol”, – Szkoła tańca „Vanilla fly” – tu.włocławek, – ‚Bystrzak”, – „Easy English”, – Salon Kosmetyczny „Ela”, – Salon „Pretty Women”, – Salon tatuażu „Dead Body Tattoo” – Justyna Jeziorska torty na zamówienie, – Klub „Anwil Włocławek”, – Włocławskie Towarzystwo Judo, – Stowarzyszenie Kibiców ŁKS ŁÓDŹ, oraz wszystkim innym osobom oraz firmom, które dołożyły swoją cegiełkę !!

źródło: Szlachta Kujaw