Terminarz rundy jesiennej II ligi 2018/2019 21 czerwca 2018

PZPN ogłosił terminarz rundy jesiennej II ligi na sezon 2018/2019. Rozgrywki rozpoczną się 21 lipca, zaś ostatnia w tym roku, 21. kolejka odbędzie się w dniach 1-2 grudnia.

 

Kolejka 1 – 21-22 lipca

Gryf Wejherowo – Górnik Łęczna
ROW 1964 Rybnik – Stal Stalowa Wola
Resovia – Znicz Pruszków
Elana Toruń – Rozwój Katowice
Widzew Łódź – Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard – Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce – GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg – Ruch Chorzów
Radomiak Radom – Skra Częstochowa

 

Kolejka 2 – 28-29 lipca

Górnik Łęczna – Skra Częstochowa
Ruch Chorzów – Radomiak Radom
GKS Bełchatów – Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Grudziądz – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard
Rozwój Katowice – Widzew Łódź
Znicz Pruszków – Elana Toruń
Stal Stalowa Wola – Resovia
Gryf Wejherowo – ROW 1964 Rybnik

 

Kolejka 3 – 4-5 sierpnia

ROW 1964 Rybnik – Górnik Łęczna
Resovia – Gryf Wejherowo
Elana Toruń – Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź – Znicz Pruszków
Błękitni Stargard – Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom – GKS Bełchatów
Ruch Chorzów – Skra Częstochowa

 

Kolejka 4 – 11-12 sierpnia

Górnik Łęczna – Ruch Chorzów
GKS Bełchatów – Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź
Gryf Wejherowo – Elana Toruń
ROW 1964 Rybnik – Resovia

 

Kolejka 5 – 18-19 sierpnia

Resovia – Górnik Łęczna
Elana Toruń – ROW 1964 Rybnik
Widzew Łódź – Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice
Radomiak Radom – Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa – Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów – GKS Bełchatów

 

Kolejka 6 – 22 sierpnia

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz – Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa
Rozwój Katowice – Radomiak Radom
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard
ROW 1964 Rybnik – Widzew Łódź
Resovia – Elana Toruń

 

Kolejka 7 – 25-26 sierpnia

Elana Toruń – Górnik Łęczna
Widzew Łódź – Resovia
Błękitni Stargard – ROW 1964 Rybnik
Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom – Znicz Pruszków
Skra Częstochowa – Rozwój Katowice
Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz

 

Kolejka 8 – 1-2 września

Górnik Łęczna – Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów
Rozwój Katowice – Ruch Chorzów
Znicz Pruszków – Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik – Pogoń Siedlce
Resovia – Błękitni Stargard
Elana Toruń – Widzew Łódź

 

Kolejka 9 – 8-9 września

Widzew Łódź – Górnik Łęczna
Błękitni Stargard – Elana Toruń
Pogoń Siedlce – Resovia
Siarka Tarnobrzeg – ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom – Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów – Znicz Pruszków
GKS Bełchatów – Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg

 

Kolejka 10 – 15-16 września

Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice – Olimpia Grudziądz
Znicz Pruszków – GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa
ROW 1964 Rybnik – Radomiak Radom
Resovia – Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń – Pogoń Siedlce
Widzew Łódź – Błękitni Stargard

 

Kolejka 11 – 22-23 września

Błękitni Stargard – Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce – Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg – Elana Toruń
Radomiak Radom – Resovia
Skra Częstochowa – ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów – Gryf Wejherowo
GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz – Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg – Rozwój Katowice

 

Kolejka 12 – 29-30 września

Górnik Łęczna – Rozwój Katowice
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola – Olimpia Grudziądz
Gryf Wejherowo – GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów
Resovia – Skra Częstochowa
Elana Toruń – Radomiak Radom
Widzew Łódź – Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard – Pogoń Siedlce

 

Kolejka 13 – 6-7 października

Pogoń Siedlce – Górnik Łęczna
Siarka Tarnobrzeg – Błękitni Stargard
Radomiak Radom – Widzew Łódź
Skra Częstochowa – Elana Toruń
Ruch Chorzów – Resovia
GKS Bełchatów – ROW 1964 Rybnik
Olimpia Grudziądz – Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg – Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice – Znicz Pruszków

 

Kolejka 14 – 13-14 października

Górnik Łęczna – Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg
ROW 1964 Rybnik – Olimpia Grudziądz
Resovia – GKS Bełchatów
Elana Toruń – Ruch Chorzów
Widzew Łódź – Skra Częstochowa
Błękitni Stargard – Radomiak Radom
Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg

 

Kolejka 15 – 20-21 października

Siarka Tarnobrzeg – Górnik Łęczna
Radomiak Radom – Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa – Błękitni Stargard
Ruch Chorzów – Widzew Łódź
GKS Bełchatów – Elana Toruń
Olimpia Grudziądz – Resovia
Olimpia Elbląg – ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice – Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków – Stal Stalowa Wola

 

Kolejka 16 – 27-28 października

Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice
Resovia – Olimpia Elbląg
Elana Toruń – Olimpia Grudziądz
Widzew Łódź – GKS Bełchatów
Błękitni Stargard – Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce – Skra Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom

 

Kolejka 17 – 3-4 listopada

Radomiak Radom – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów – Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów – Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz – Widzew Łódź
Olimpia Elbląg – Elana Toruń
Rozwój Katowice – Resovia
Znicz Pruszków – ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola – Gryf Wejherowo

 

Kolejka 18 – 10 listopada

Górnik Łęczna – Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola – ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków – Resovia
Rozwój Katowice – Elana Toruń
Olimpia Elbląg – Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz – Błękitni Stargard
GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów – Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa – Radomiak Radom

 

Kolejka 19 – 17-18 listopada

Skra Częstochowa – Górnik Łęczna
Radomiak Radom – Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard – Olimpia Elbląg
Widzew Łódź – Rozwój Katowice
Elana Toruń – Znicz Pruszków
Resovia – Stal Stalowa Wola
ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo

 

Kolejka 20 – 24-25 listopada

Górnik Łęczna – ROW 1964 Rybnik
Gryf Wejherowo – Resovia
Stal Stalowa Wola – Elana Toruń
Znicz Pruszków – Widzew Łódź
Rozwój Katowice – Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz – Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów – Radomiak Radom
Skra Częstochowa – Ruch Chorzów

 

Kolejka 21 – 1-2 grudnia

Ruch Chorzów – Górnik Łęczna
Skra Częstochowa – GKS Bełchatów
Radomiak Radom – Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg – Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce – Rozwój Katowice
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków
Widzew Łódź – Stal Stalowa Wola
Elana Toruń – Gryf Wejherowo
Resovia – ROW 1964 Rybnik

źródło: 90minut.pl