Oświadczenie Legii Warszawa 3 marca 2018

Pochodzący z Chełmży mężczyzna bestialsko skatował psiaka. Internauci od razu zaczęli udostępniać sporą ilość zdjęć poszukiwanego właściciela czworonoga. Na jednym z takich zdjęć mężczyzna ubrany jest w kurtkę z herbem Legii Warszawa, stąd też zarząd Wojskowego klubu wydał w tej sprawie oświadczenie, odcinając się od jakiegokolwiek łączenia klubu z właścicielem zwierzaka.

 

Oświadczenie Legii Warszawa:

W ostatnich godzinach w mediach pojawiły się informacje związane z poszukiwaniem przez policję osoby odpowiedzialnej za bestialskie skatowanie psa. Niektóre z tych artykułów ilustrowane są zdjęciami poszukiwanego zawierającymi herb Legii Warszawa. Zdecydowanie protestujemy przeciwko jakiemukolwiek łączeniu Legii Warszawa z tą osobą i wszelkimi przejawami okrucieństwa wobec zwierząt. Jednoznacznie potępiamy takie postawy. Łączenie ich z Legią Warszawa uderza nie tylko w wizerunek Klubu, ale także w jego wartości.

Informujemy, że wykorzystywanie w publikacjach symboli Klubu jest działaniem na szkodę Legii i spotka się ze zdecydowaną reakcją prawną. Jednocześnie informujemy, że osoba poszukiwana przez policję nie posiada karty kibica Legii.

ZNAJDŹMY GO!!! Rozsylajcie gdzie się da!!!Zalejmy FB udostępnianiami, niech nie będzie bezkarny. Niech poniesie karę…

Posted by Fundacja dla Szczeniąt Judyta on Freitag, 2. März 2018

źródło: legia.com