Oświadczenie Kibiców Śląska Wrocław 2 lutego 2018

Kibice Śląska w kilku słowach poinformowali o jutrzejszej gali DSF, na której wystąpi między innymi pogoniony z ekipy Maksymilian Bratkowicz.

 

Oświadczenie Kibiców Śląska:

W związku z odbywającą się w dniu jutrzejszym prestiżową galą DSF informujemy wszystkich fanów Śląska, że w wydarzeniu tym biorą udział kibice WKS-u. Zawodnicy związani z najbardziej utytułowanym klubem na Dolnym Śląsku mogą liczyć na doping. Na wsparcie mogą liczyć również nasi przyjaciele, których przedstawiciele też pojawią się w Orbicie.

Poza kilkoma dobrymi chłopakami, występującymi w sobotnich zawodach, w gali bierze udział Maksymilian Bratkowicz. Nie wszyscy może jeszcze o tym wiedzą, ale osoba ta nie ma nic wspólnego z naszym środowiskiem. Na kibicach Śląska się wypromował, a potem zostawił najbliższych kolegów, odwrócił się od klubu i skupił na karierze.

Zwracamy uwagę na ten fakt, ponieważ wyżej wspomniana osoba promuje się dalej na herbie Śląska i część kibiców nie zdaje sobie sprawy, że „Maks” jest „pogoniony” i nie ma wstępu na mecze. Udostępniajcie to oświadczenie na swoich profilach w celach informacyjnych, by przez swoją niewiedzę ktoś się bardzo nie zdziwił podczas dopingu dla „podszywanego” zawodnika.

Ludzie zASad

źródło: kibiceslaska.pl