Olimpia Elbląg zaatakowana na trasie do Stargardu 27 sierpnia 2017

Dzisiaj swój mecz wyjazdowy w Stargardzie rozgrywała Olimpia Elbląg. W sieci, telewizji i innych mainstreamowych mediach huczy od południa. Podawana była błędna informacja jakoby to atakowali kibice Lechii Gdańsk. Może to i dobrze, bo trwała obława…

Poniżej prezentujemy relację kibiców Stomilu:

Dziś ustawiamy się na Olimpię w 5 dyszek samego Stomilu. Jadą autokarem z małą radiolką i krymuchami, którzy lecą za autokarem, wychodzimy na drogę odpowiednio wcześniej żeby mieli czas się zatrzymać i wyjść, klaszczemy w ręce,  autokar raz staje kawałek przed nami zaraz rusza i zatrzymujemy go pod naszymi nogami. Ze strony Olimpii kompletnie zero reakcji i chęci na cokolwiek, nawołujemy ich do wyjścia jednak wciąż nie reagują i nas taranują. Pokazaliście po raz kolejny, że sami jesteście bandą obsrańców. Do następnego.

Po fejsie lata info z rmf fm, że to Lechia atakowała ze sprzętem co jest oczywiście zwykłym farmazonem, a te śmieszne portale te brednie radiowe powielają.

 

Aktualizacja 28.08.2017 godzina 19:00, pojawiła się relacja kibiców Olimpii:
Na niedzielny wyjazd do Stargardu wyruszamy autokarem. Po drodze z lasu wybiega na nas Stomil w około 40 – 50 osób. Widzimy ekipę zachęcająca nas do wspólnych zabaw i nawołujemy kierowce do zaciągnięcia hamulca. Po zatrzymaniu się w środku grupy i gdy lecą pierwsze pięści w autokar, kierowca panikuje i rusza nie otwierając drzwi i nie dając nam mozliwości aby wysiąść. Po około 1 km zatrzymujemy się jednak widząc nawał nadjeżdżających smutnych panów ruszamy w dalszą drogę. Akcja na plus dla atakujących, przyznajemy się do porażki i do następnego. W tym miejscu należy zdementować wszystkie medialne plotki jako, że użyto pał kijów itp. Stomil honorowo bez sprzętu. W Stargardzie na sektorze gości 44 osoby (autokar + fura) z jedną flagą. Od czasu naszej zeszłoroczne (po za przegotowanym stanowiskiem z cateringiem) na stadionie nic się nie zmieniło) Miejscowi z kilkunastoosobowym młynem. Na meczu raz lepszy raz gorszy doping, piłkarze wywożą remis, za co im dziękujemy. W Elblągu meldujemy się o 23.

źródło: stadionowioprawcy.net, e-olimpia.com