Letni nabór do redakcji StadionowiOprawcy.net 17 lipca 2017

Ruszamy z kolejną już rekrutacją do redakcyjnej ekipy SO. Jeśli chcesz wspólnie z nami tworzyć największy serwis kibicowski w Polsce to zapraszamy do lektury.

Fotoreporterzy:
Jeśli nie jest Ci obce środowisko kibicowskie i odnajdujesz się w fotografowaniu trybun to bardzo dobrze się składa. Interesują nas tylko i wyłącznie zdjęcia z trybun. Robisz już zdjęcia, ale chcesz aby były publikowane w naszym serwisie? Nie ma problemu, odezwij się do nas.

Podejmując z nami współpracę otrzymasz legitymację prasową, spersonalizowanego e-maila z domeną @stadionowioprawcy.net oraz jeśli jest taka potrzeba (fotografowanie w niższych ligach), także kamizelkę foto oznaczoną logiem i adresem naszego serwisu.

Redaktorzy:
Pamiętaj, że jeżeli chcesz publikować w naszym serwisie musisz mieć szerokie pojęcie o ruchu kibicowskim w Polsce. Dodatkowo wymagane jest posługiwanie się poprawną polszczyzną. Chcesz spróbować swoich sił? Jeśli tak to zapraszamy. Oprócz prowadzenia strony potrzebujemy osób do pomocy przy prowadzeniu Fan Page na facebooku oraz innych mediów społecznościowych.

Ranking wyjazdowy:
Głównym zadaniem jest wyszukiwanie i uzupełnianie rankingu wyjazdowego, który prowadzony jest na stronie. W rankingu udział biorą ekipy piłkarskie od Ekstraklasy do III ligi włącznie.

Oprawy:
Interesujesz się ruchem ultras w Polsce? A może sam miałeś/miałaś okazję robić oprawy? Świetnie się składa, bowiem poszukujemy osób do pomocy przy tworzeniu głosowań na oprawę tygodnia, miesiąca, rundy i sezonu.

Prosimy, aby pisały tylko osoby pełnoletnie i tylko osoby zdecydowane. Podczas zimowego naboru mieliśmy kilkaset zgłoszeń, w dużej mierze były to osoby niepełnoletnie lub niezdecydowane. Stąd wybraliśmy te dwa dodatkowe kryteria. Nabór potrwa do końca lipca 2017 roku, odpowiemy na wszystkie zgłoszenia. Skontaktujesz się z nami przez zakładkę KONTAKT.

 

źródło: stadionowioprawcy.net