Komisja Ligi ukarała cztery kluby 4 października 2017

Komisja Ligi Ekstraklasy SA na dzisiejszym posiedzeniu zdecydowała o nałożeniu kar na Lecha Poznań, Legię Warszawa, Górnika Zabrze (informowaliśmy o tym TUTAJ.) i Piasta Gliwice.

 

Decyzje Komisji Ligi: 

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Poznania nałożono karę finansową w wysokości 50 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 najbliższe mecze Lotto Ekstraklasy. 

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Lech Poznań – Legia Warszawa w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Warszawy nałożono karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na mecz z Koroną Kielce w 17. kolejce Lotto Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Górnik Zabrze – Piast Gliwice w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Gliwic nałożono karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 najbliższe mecze oraz na 2 najbliższe mecze z Górnikiem w Lotto Ekstraklasie. 

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Górnik Zabrze – Piast Gliwice w 11. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Zabrza nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 2 najbliższe mecze Lotto Ekstraklasy.

Raport meczowy: Górnik Zabrze – Piast Gliwice 01.10.2017

źródło: 90minut.pl