Kibicowska zapowiedź inauguracji sezonu przy Roosevelta 15 lipca 2017

Przed nami inauguracja sezonu Ekstraklasy przy Roosevelta. Przeciwnikiem Górnika będzie drużyna Legii Warszawa, a początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Wejściówki na ten mecz rozeszły się w trybie błyskawicznym i na stadionie zamelduje się komplet fanów Trójkolorowych.

Kibice stołecznej drużyny do Zabrza wybierają się transportem kołowym. Legioniści otrzymali 1135 wejściówek, które do nabycia były w cenie 50zł. Dzisiaj na sektorze gości nie zabraknie również delegacji kibiców Zagłębia Sosnowiec.

Po rocznej przerwie wracamy na należne nam miejsce. Każdy z nas z utęsknieniem czekał na pierwszy mecz w Ekstraklasie, a od momentu ogłoszenia terminarza rozgrywek nasze podekscytowanie rosło coraz bardziej. Nikt nie miał wątpliwości, że bilety na mecz z Legia bardzo szybko znajdą swoich nabywców i tak też się stało. Wykupiliśmy wejściówki w trzy dni, można żałować, że nie mamy do dyspozycji czwartej trybuny, bo pewnie i ona zostałaby zapełniona.

Jesteśmy pewni, że widowisko pod kątem kibicowskim będzie stało na najwyższym poziomie. Pełny stadion na pewno zapewni głośne i nieustające wsparcie naszym piłkarzom. Wierzymy, że nasz doping pomoże im w odniesieniu dobrego rezultatu. Stwórzmy niesamowitą atmosferę, sprawmy by ten mecz został zapamiętany na bardzo długo.

– Piszą kibice Górnika.

źródło: roosevelta81.pl