Kibice Wisły Kraków zapowiedzieli doping pod stadionem na meczu z Lechią 23 sierpnia 2017

Przypomnijmy, że po meczu Wisła Kraków – Cracovia Komisja Ligi nałożyła karę na Wisłę Kraków. Kibice będący na trybunie C w czasie sobotniego spotkania z Cracovią zostali ukarani zakazem wstępu na najbliższy mecz. Na Wisłę nałożono również 15 tys. zł kary. Informowaliśmy o tym tutaj.

Kilka dni temu pojawiła się informacja o odpuszczeniu wyjazdu przez kibiców Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław w związku z nałożoną karą na Wiślaków – więcej tutaj. Wcześniej SKWK pisało o braku zorganizowanego dopingu na stadionie – i tak się stanie. Nie mniej jednak kilkanaście minut temu pojawił się komunikat gdzie kibice Wisły zapraszają do dopingowania spod stadionu Białej Gwiazdy.

Komunikat UW:

W sobotę z powodu zakazu nałożonego na Nasz klub przez Komisje Ligi trybuna C podczas meczu z Lechią pozostanie pusta.

Nie oznacza to jednak, że fanatyków z młyna zaraknie tego dnia przy Reymonta 22!

Naszym miejscem tym razem będzie parking pod trybuną C, skąd tysiące gardeł przekrzyczy bramy i poniosą Naszych piłkarzy do – oby – kolejnego triumfu. Nie dajmy zabijać Komisji Ligi, tego co w Ekstraklasie najpiękniejsze i najcenniejsze – oddania barwom ponad wszelkie przeciwności. Liczymy na znaczącą mobilizację wśród osiedli i fanclubów.

DZIEŃ MECZU TO DZIEŃ ŚWIĘTY, NIE ZAPOMNIJCIE O TYM I TYM RAZEM!

UW

źródło: skwk.pl