Kibice Piasta pieszo do Zabrza 1 września 2017

1 października w Zabrzu odbędzie się derbowy pojedynek pomiędzy Górnikiem i Piastem Gliwice. Ostatnie spotkanie w Zabrzu, na którym byli obecni kibice Piasta miało miejsce we wrześniu 2008 roku, kiedy na sektorze gości stawiło się ponad 1300 fanatyków z Gliwic. Przed nami ciekawe spotkanie, na które kibice Piasta udadzą się pieszo z Gliwic. Stowarzyszenie podjęło decyzję, że na ten wyjazd nie będą mogły udać się kobiety oraz dzieci. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi równo o 15:30.

 

Wpis kibiców Piasta:

W sklepie Piastoholicy przy ul. Dworcowej ruszyły zapisy na wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze, które zostanie rozegrane 1 października o 15.30 (niedziela). Zapisy będą prowadzone do 22 września…

W związku z niezbyt racjonalną polityką klubu z Zabrza na przesyłanie biletów dla kibiców gości, w późniejszym terminie nie będzie możliwości dopisania się na listę ani w sklepiku, ani pod stadionem.  Koszt biletu + okazjonalne gadżety to jedyne 45 zł. Otrzymaliśmy 1130 wejściówek bez możliwości powiększenia puli. Stowarzyszenie Piastoholicy nie rezerwowało żadnych środków lokomocji ponieważ na to spotkanie przewidziano przemarsz. Ruszamy z pod byłego klubu „Bravo” przy ul. Chorzowskiej, punktualnie o godzinie 12.00 (apelujemy do wszystkich by byli na czas).  Stowarzyszenie podjęło decyzję, że na ten wyjazd nie pojadą kobiety oraz dzieci.