Ferencvaros - Ujpest 27.11.2013

Niedawno relacjonowaliśmy dla Was derby Moskwy. Teraz pora wziąć pod lupę derby naszych Węgierskich braci. Świetną okazją do spotkania był mecz 5 rundy Pucharu Węgier.

Derby Budapesztu oglądało z trybun około 9 tysięcy fanów w tym tysiąc kibiców gości.

Ferencvaros:




Na derbach obecny był nasz przyjaciel, który wysłał nam to zdjęcie:
















video:



Ujpest:








Komentarze ( 17 )
Oddałeś swój głos.
Nick:

CAPTCHA Image   Enter Code*:

Reload Image

LUJxrkwvyfYr - 26-04-2014 01:53 24 8
Be1r e9n me9g csak 10 e9ve csine1lom e9s valahogy nekem sem
akarf3dzott kmneini ( elsőke9nt...) az utce1ba, csak-csak
megcsine1ltam, szombaton de9lute1n. Viszont azt hiszem, f6nmagunk
felmente9se e9s me1sok bűnbakke1 te9tele semmit sem haszne1l. A
proble9me1k gyf6kere me9lyebben van.


A44RS7148Hf - 25-04-2014 06:12 9 16
This artcile is a home run, pure and simple!

SyzXX0evIpnU - 25-04-2014 01:59 13 8
This has made my day. I wish all ponistgs were this good.

arVzVoeNV - 24-04-2014 21:32 13 12
A minute saved is a minute eaedrn, and this saved hours!

Fr4wBqxg5r - 24-04-2014 10:40 19 12
conside ca fotbalistii au srailai ridicol de mari de cele mai
multe ori nu isi merita banii si nu ii intereseaza echipa
nationala ci doar clubul care da bani mai multti in fine la mine
pe blog: Adriene, iar fugi de bratul lung dar schilodit al
justitiei romanesti?


Donjuankurwachujwiekto - 05-12-2013 23:35 24 27
Kto sie tu wypowiada to nie mam pytan...
Skandal, banda kretynow co chuj wie.
Kilka osob z Pogoni ma dobre kontakty z Ujpestem czy sie wam to
podoba czy nie. Zgody z tego nie mozna wrozyc i na waszym miejscu
bym na nic nie liczyl. Chuj mozecie sobie gadac bo na tyle tylko
was stac. Zreszta jakbyscie chociaz jezdzili to wiedzielibyscie ze
POGON SZCZECIN nie wypowiada sie na zadnych tego typu forach,
internetach, komentarzach itp. Robia to jedynie ludzie do tego
wyznaczeni w odpowiedniej formie, napewno nie w takiej. Napewno
tez nie robi tego ta banda baranow nizej sie wypowiadajaca.
Bez napiecia. Sami przeciw wszystkim.


kibic - 03-12-2013 16:04 29 28
Pogon i ujpest heehe dobre byłem na ich meczu z Górnikiem Zabrze
2011 było fajnie ale nic o was nie wspominali jeśli już to
tylko dochodziły słuchy że są spoko nastawieni do Legi i tylko
Legi . Po za tym nie wiem czy tylko to była plotka czy coś
więcej bo nie poparli tego żadną Flagą ani żadnymi barwami .
Pozdro dla wszystkich i nie piszcie bzdur bo młodzi czytają i
łykają jak pelikany pozdrawiam wszystkich przez neta i tylko
przez neta.


1926 - 03-12-2013 15:40 31 29
Jebać kurwy bez honoru z Jagi

Wigry - 03-12-2013 15:16 33 34
Śledziu się nie napinaj bo tWOJE czerwono - żółte rajstopki
pękną . JKJKK - Jagiellonia Kurwa .


PATRIOTYZM - 30-11-2013 16:05 28 30
" Pogoń Szczeci " Pod mną. To ty dobre znajomosci masz dałnie
kurwa z choroba mozgu jak pare tyg temu jazdę mieliśmy z nimi.
Jebac fement i tych dałnow z gimnazjum


Pogoń Szczecin - 29-11-2013 17:46 59 25
Tak jak przedmówca pisze. Ostatnio jakiś pajac sobie wymyślił
zgodę czy układ na linii Pogoń - Stal Gorzów. Kurwa
niedoczekanie. Jebać tych wszystkich "wymyślaczy".


do luk. - 29-11-2013 06:52 33 42
Przestan to wszystkich informowac ze masz prywatne znajomosci z
Ujpestem i nie wymyslaj zadnych internetowych zgod. Poza tym do
bratania sie nimi jest dluga kolejka w ktorej Ty jestes ostatni
wiec odpusc. TYLKO POGON SZCZECIN


jung - 28-11-2013 18:42 28 29
jebac was wszystkich tylko Bodzos PDG

yud - 28-11-2013 14:30 34 29
srakowja king!!!!

ruch - 28-11-2013 09:02 29 36
ty dziwko z Suwałk ty możesz dla śledzi laskę tylko zrobić

SKS - 28-11-2013 00:15 46 36
WIGRY SUWAŁKI GRANICA KĘTRZYN POZDRAWIAJĄ GDYŃSKĄ AKRĘ!
JEBAĆ BIAŁORUSINÓW Z jAGI


luk. - 27-11-2013 22:53 31 45
Pozdrowienia dla Ujpestu ze Szczecina trzymaj Cię sie ! Pogoń &
Ujpest



Redakcja StadionowiOprawcy.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie StadionowiOprawcy.net zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi niezwiązane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.


ONLINE: 156
liczba zapytan: 7