Kosy: Orlęta Radzyń Podlaski, Chełmianka Chełm, Motor Lublin, Siarka Tarnobrzeg, Hetman Zamość, Górnik Łęczna,

Orlęta Łuków

Grupy: Wschodnie Charaktery (h)
Stal Stalowa Wola - AZS Podlasie Biała Podlaska 24.05.2023

W Stalowej Woli na środowym wyjeździe pojawiamy się w 24 osoby, w tym reprezentanci siedleckiej Pogoni oraz gościnnie mińskiej Mazovii – dzięki! Na mecz nie jesteśmy wpuszczeni przez organizatora w związku z „niedopełnieniem formalności”.

Huragan Międzyrzec Podlaski - AZS Podlasie Biała Podlaska 05.04.2023
Nas w Międzyrzecu 53 osoby. Pierwszy od 9 lat wyjazd pociągowy w naszym wykonaniu. Niestety siatka połączeń kolejowych nie sprzyja w starciu z geografią ligi. Podróżujemy bez ogona kundli rejsówką i również bez balastu docieramy pod stadion pieszo przez całe miasto. Zajmujemy miejsca na trybunie gospodarzy. Na meczu sporadycznie dopingujemy.
AZS Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz 22.05.2021

Tego dnia zbieramy się w 30 osób, prowadzimy sporadyczny doping. Goście obecni, docierają na mecz w drugiej połowie spotkania.

Avia Świdnik - AZS Podlasie Biała Podlaska 22.08.2020

Na sobotni wyjazd do Świdnika wybieramy się samochodami w 30 osób(w tym delegacja Pogoni Siedlce – dzięki) Nie wchodzimy na stadion, zaznaczamy kilkukrotnie swoją obecność i w przerwie meczu zwijamy się do domu.

AZS Podlasie Biała Podlaska - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 01.09.2018

Na kolejny ,,domowy” mecz w Piszczacu zbieramy się w 50-60 głów. Wieszamy jedną flagę. Goście w około 30 osób docierają pod koniec pierwszej połowy, mają ze sobą jedna flagę.

Orlęta Radzyń Podlaski - AZS Podlasie Biała Podlaska 26.05.2018
Na wyjazd do Radzynia udajemy się w 110 osób ( w tym 25 osób z Pogoni Siedlce – dzięki !!!) Na połocie wieszamy 3 flagi „WSCHODNIE CHARAKTERY” „NARODOWA BIAŁA PODLASKA” oraz „POGOŃ SIEDLCE”, w obie strony z wahadłem.
Chełmianka Chełm – AZS Podlasie Biała Podlaska 12.05.2018

Na sobotni wyjazd do Chełma udajemy się w 120 osób, jedziemy dwoma autokarami oraz busem. Na mecz docieramy około 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Niestety przez mozolną pracę ochrony, ostatni kibice wchodzą do klatki dopiero w 15 minucie meczu i od tego momentu zaczynamy dopingować naszą drużynę. Doping w naszym wykonaniu stał na bardzo dobrym poziomie przez całe spotkanie. Na płocie wieszamy 3 flagi „BIAŁA PODLASKA”, „ORZECHÓWEK”, oraz „WSCHODNIE CHARAKTERY” która zastępuje naszą starą i wysłużoną flagę. Na meczu sporo bluzgów z obu stron. W obie strony ze sporą obstawą policji.

Lutnia Piszczac - AZS Podlasie Biała Podlaska 28.03.2018
Na pierwszy wyjazd wiosenny za naszą drużyną udajemy się do Piszczaca w 40 osób, z jedną flagą. Piłkarze wygrywają 3-1 i awansują dalej. MOCNO BIAŁA !!!