Terminarz III ligi, gr. IV 2017/2018 13 lipca 2017

Podkarpacki ZPN ustalił terminarz III ligi, gr. IV na nadchodzący sezon. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 12 sierpnia do 19 listopada.

Kolejka 1 – 12-13 sierpnia
Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów 
Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim 
Chełmianka Chełm – MKS Trzebinia/Siersza 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce 
Orlęta Radzyń Podlaski – JKS 1909 Jarosław 
Avia Świdnik – Unia Tarnów 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Karpaty Krosno 
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin 
Resovia – Podlasie Biała Podlaska 

Kolejka 2 – 15 sierpnia 
Stal Rzeszów – Resovia 
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska 
Karpaty Krosno – Podhale Nowy Targ 
Unia Tarnów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik 
Spartakus Daleszyce – Orlęta Radzyń Podlaski 
MKS Trzebinia/Siersza – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm 
Wiślanie Jaśkowice – Wisła Sandomierz 

Kolejka 3 – 19-20 sierpnia 
Wisła Sandomierz – Stal Rzeszów 
Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Soła Oświęcim 
Orlęta Radzyń Podlaski – MKS Trzebinia/Siersza 
Avia Świdnik – Spartakus Daleszyce 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – JKS 1909 Jarosław 
Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów 
Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno 
Resovia – Motor Lublin 

Kolejka 4 – 26-27 sierpnia 
Stal Rzeszów – Motor Lublin 
Karpaty Krosno – Resovia 
Unia Tarnów – Podlasie Biała Podlaska 
JKS 1909 Jarosław – Podhale Nowy Targ 
Spartakus Daleszyce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
MKS Trzebinia/Siersza – Avia Świdnik 
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski 
Wiślanie Jaśkowice – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm 

Kolejka 5 – 30 sierpnia 
Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Sandomierz 
Orlęta Radzyń Podlaski – Wiślanie Jaśkowice 
Avia Świdnik – Soła Oświęcim 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – MKS Trzebinia/Siersza 
Podhale Nowy Targ – Spartakus Daleszyce 
Podlasie Biała Podlaska – JKS 1909 Jarosław 
Resovia – Unia Tarnów 
Motor Lublin – Karpaty Krosno 

Kolejka 6 – 2-3 września 
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno 
Unia Tarnów – Motor Lublin 
JKS 1909 Jarosław – Resovia 
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska 
MKS Trzebinia/Siersza – Podhale Nowy Targ 
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Wiślanie Jaśkowice – Avia Świdnik 
Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski 
Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska 

Kolejka 7 – 9-10 września 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów 
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm 
Avia Świdnik – Wisła Sandomierz 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice 
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim 
Podlasie Biała Podlaska – MKS Trzebinia/Siersza 
Resovia – Spartakus Daleszyce 
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 
Karpaty Krosno – Unia Tarnów 

Kolejka 8 – 16-17 września 
Stal Rzeszów – Unia Tarnów 
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin 
MKS Trzebinia/Siersza – Resovia 
Soła Oświęcim – Podlasie Biała Podlaska 
Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ 
Wisła Sandomierz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski 

Kolejka 9 – 23-24 września 
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów 
Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm 
Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz 
Podlasie Biała Podlaska – Wiślanie Jaśkowice 
Resovia – Soła Oświęcim 
Motor Lublin – MKS Trzebinia/Siersza 
Karpaty Krosno – Spartakus Daleszyce 
Unia Tarnów – JKS 1909 Jarosław 

Kolejka 10 – 30 września-1 października 
Stal Rzeszów – JKS 1909 Jarosław 
Spartakus Daleszyce – Unia Tarnów 
MKS Trzebinia/Siersza – Karpaty Krosno 
Soła Oświęcim – Motor Lublin 
Wiślanie Jaśkowice – Resovia 
Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska 
Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ 
Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik 

Kolejka 11 – 7-8 października 
Avia Świdnik – Stal Rzeszów 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski 
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm 
Resovia – Wisła Sandomierz 
Motor Lublin – Wiślanie Jaśkowice 
Karpaty Krosno – Soła Oświęcim 
Unia Tarnów – MKS Trzebinia/Siersza 
JKS 1909 Jarosław – Spartakus Daleszyce 

Kolejka 12 – 14-15 października 
Stal Rzeszów – Spartakus Daleszyce 
MKS Trzebinia/Siersza – JKS 1909 Jarosław 
Soła Oświęcim – Unia Tarnów 
Wiślanie Jaśkowice – Karpaty Krosno 
Wisła Sandomierz – Motor Lublin 
Chełmianka Chełm – Resovia 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska 
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ 
Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 

Kolejka 13 – 21-22 października 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów 
Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik 
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski 
Resovia – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Motor Lublin – Chełmianka Chełm 
Karpaty Krosno – Wisła Sandomierz 
Unia Tarnów – Wiślanie Jaśkowice 
JKS 1909 Jarosław – Soła Oświęcim 
Spartakus Daleszyce – MKS Trzebinia/Siersza 

Kolejka 14 – 28-29 października 
Stal Rzeszów – MKS Trzebinia/Siersza 
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce 
Wiślanie Jaśkowice – JKS 1909 Jarosław 
Wisła Sandomierz – Unia Tarnów 
Chełmianka Chełm – Karpaty Krosno 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin 
Orlęta Radzyń Podlaski – Resovia 
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ 

Kolejka 15 – 4-5 listopada 
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Resovia – Avia Świdnik 
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 
Karpaty Krosno – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Unia Tarnów – Chełmianka Chełm 
JKS 1909 Jarosław – Wisła Sandomierz 
Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice 
MKS Trzebinia/Siersza – Soła Oświęcim 

Kolejka 16 – 11-12 listopada 
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim 
Wiślanie Jaśkowice – MKS Trzebinia/Siersza 
Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce 
Chełmianka Chełm – JKS 1909 Jarosław 
Wólczanka Wólka Pełkińska – Unia Tarnów 
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno 
Avia Świdnik – Motor Lublin 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Resovia 
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska 

Kolejka 17 – 18-19 listopada 
Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów 
Resovia – Podhale Nowy Targ 
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Karpaty Krosno – Avia Świdnik 
Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski 
JKS 1909 Jarosław – Wólczanka Wólka Pełkińska 
Spartakus Daleszyce – Chełmianka Chełm 
MKS Trzebinia/Siersza – Wisła Sandomierz 
Soła Oświęcim – Wiślanie Jaśkowice 

źródło: 90minut.pl