Polska – Ukraina 22.03.2013

Mimo, że nie było mnie na meczu i mimo późnej godziny postaram się streścić to co oglądałem w szkiełku.

Losy Polaków potoczyły się bardzo szybko. Ukraińcy w pierwszej minucie otworzyli wynik na 0:1, a jakieś pięć minut później wygrywali dwoma bramkami. Tragedia, jak zwykle tragedia na boisku jak i na trybunach… Tak to już przystało na mecze reprezentacji odbywające się w Polsce – nie posiadają klimatu. „Klub Kibica” po stracie drugiej bramki odpuścił z dopingiem. Później były tylko zrywy, które nie trwały dłużej niż 30 sekund. Każdy miał pod dupą kartonik, który posłużył do stworzenia kartoniady, która nawet nieźle wyszła.

Ukraińców coś około 800 (?) nie jestem pewny, ale na pewno nie ustawiali z dopingiem.